Usługi księgowe

Usługi księgowe - In2020.plNasze biuro rachunkowe stworzyło specjalną ofertę dla pracowników ochrony zdrowia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z tą branżą potrafimy zoptymalizować wydatki na księgowość. Koszt tej specjalnej oferty wynosi już od 119 zł. Usługi księgowe w tej cenie obejmują między innymi bieżącą obsługę księgową, rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz roczne deklaracje podatkowe.

Dzięki temu nie trzeba nadążać za ciągle ulegającymi zmianom przepisami podatkowymi – zrobimy to za Ciebie.

Dodatkowe informacje na temat specjalnej oferty usług księgowych przygotowanych specjalnie dla lekarzy, pielęgniarek i pozostałego personelu medycznego znaleźć można pod adresem: https://kuczawska.pl/ksiegowosc-dla-lekarzy-pielegniarek-poloznych.

Księgowość dla lekarzy

Wiemy, że szczególną cechą zawodu lekarza jest ciągły brak czasu – a w przypadku osób zatrudnionych na kontraktach lub prowadzących własną działalność niezbędne jest dopilnowanie, by wszystkie dokumenty i rozliczenia były zgodne z aktualnymi przepisami. Trudno jest to pogodzić z pracą lekarza.

Nasza propozycja bierze pod uwagę specyfikę tego zawodu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wykształconej kadrze prowadzimy księgowość dla lekarzy na najwyższym poziomie.

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu podatkowych książek przychodów i rozchodów, kart podatkowych i ryczałtu ewidencjonowanego. Zakres usług biura w dziedzinie księgowości dla lekarzy obejmuje również ewidencje dokumentów księgowych w PKPiR, ewidencję środków trwałych i WNIP, przygotowanie deklaracji na potrzeby podatku dochodowego, obliczanie zaliczek na podatek dochodowy, prowadzenie rozliczeń z ZUS, przygotowanie deklaracji ZUS jak również rocznego zeznania podatkowego.

Księgowość dla pielęgniarek

Oprócz usług dla lekarzy oferujemy także księgowość dla pielęgniarek, położnych, ratowników medycznych i innych zawodów z sektora medycznego z uwzględnieniem ich specyfiki. Mamy świadomość, że każdy zawód medyczny wiąże się ze specyficznymi dla niego wydatkami i potrafimy odpowiedzieć na różne potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Bogate doświadczenie we współpracy z przedstawicielami różnych profesji możemy sprostać wyzwaniom księgowości dla pielęgniarek i innych pracowników ochrony zdrowia. Dzięki temu nasze usługi dają stuprocentową gwarancję satysfakcji klientów ,którzy zdecydowali się na współpracę z naszym biurem.

Tagi: