Zabiegi endermologii – czy warto?

Zabiegi endermologii – czy warto? - In2020.plEndermologia jest odchudzającym zabiegiem pod wysokim ciśnieniem, który pomaga pokonać skórkę pomarańczową i tuszę we wskazanych obszarach ciała. Ujędrnia skórę, odejmuje lat i dodaje jędrności, a spektakularne efekty można dostrzec zaraz po trzech zabiegach. Jest to aktualnie najlepsza metoda na polepszenie wyglądu skóry i kształtowanie sylwetki w gabinecie odnowy biologicznej.

zabieg wykonywany jest pod wysokim ciśnieniem przy użyciu specjalistycznej głowicy, która zbudowana jest z dwóch rolek i komory ssącej pośrodku, w konsekwencji czego wskazana część ciała poddawana jest masażowi w podobny sposób od zewnętrznej jak i od wewnętrznej strony. Klientki ubierane są w specjalistyczny kombinezon, aby masaż był całkowicie bezpieczny i bezbolesny. Endermologia może kształtować figurę, albo kontury twarzy. Zabieg trwa od 10 do 40 minut w zależności od oczekiwań pacjentki i wskazanej części ciała.

Urządzenie Alliance to najbardziej nowoczesna odmiana. Pracuje o wiele szybciej, niż poprzedni model. Nowa głowica do zabiegów Alliance jest jedną napędzaną rolką i klapką, która w tym samym czasie uaktywnia spalanie tłuszczu. Maszyna Alliance powoduje redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry. Klientka nie odczuwa uczucia bólu i dyskomfortu, a raczej odprężający masaż, który umożliwia gwałtowną i szybką stymulację tkanek, tak aby po masażu ciało było odchudzone, bez cellulitu, a cera wyglądała na wypoczętą i odmłodzoną.

Endermologia lpg alliance w naturalny sposób pobudza odbudowę i tworzenie się odmładzających elementów składowych skóry, takich jak kolagen, odpowiedzialny za jędrność skóry, elastynę dla jej sprężystości i kwas hialuronowy, służący do dla naturalnego wypełnienia i nawilżenia skóry i stosowany w medycynie estetycznej już od dawna. Zabieg usuwa także toksyny z organizmu, niwelując obrzęki, bóle mięśni i stawów. Zatrzymywanie wody i toksyn jest także przyczyną cellulitu, więc Endermologia lpg alliance skuteczna jest także w walce z tym defektem skóry. Endermologia lpg alliance to współcześnie najczęściej stosowany masaż dla pięknego ciała – https://www.mindful.org.pl/endermologia-lpg-alliance-katowice.

Tagi: